ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12533297
nr 1253 3297
1880-90-tal, bemålad. Höjd: 190 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:02:38
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr
6